Ateina saldus baubas

2008-11-20

Pirmadienį mūsiškėj kontoroj bus uždėti paskutiniai taškai ant antikrizinio plano, ir jau tada pagaliau turėtume sužinoti, ką mes lauk, kam pinigučius apkarpys. Nes šita situacija man primena paniką milžiniškam prekybcentry, kai visi laksto be tikslo pirmyn atgal, nežinodami, kas vyksta, bet jei visi panikuoja, reiškia priežastis tikrai yra, ir ko gero rimta. Tai va man pagaliau būtų smagu sužinoti konkretų dalyką, ko aš turėčiau bijoti, nes apibrėžus problemą galima bent susidaryti veiksmų planą, kaip ją spręsti.

Vienam banke (pavadinimas redakcijai žinomas) jau su kai kuriais darbuotojais atsisveikino, o kitiems darbo savaitę sutrumpino nuo penkių iki keturių darbo dienų, tuo pačiu sumažindami algas. Va čia tai būtų vaaaaau! Pabučiuočiau sunkmetį į abu žandus! Man keturiasdešimt darbo valandų per savaitę yra gerokai per daug, sutikčiau atsisakyti kokių ten naujų sijonų ar batų už tuos kelis šimtus į minusą, bet išsimiegočiau užtat kaip!

Dar taip pat labai sąskaitos už šildymą laukiu. Vėlgi pagal nuolat girdimus gąsdinimus jaučiu reiktų tą Kauno energijos voką atplėšinėti atsisėdus, nes jei kur laiptinėj prie pašto dėžučių nukrisiu, bus ne kas. Kada gi greičiau jis ateis!

Man taip patinka žinoti. Blogas naujienas, geras naujienas, senienas. Neapibrėžtumas kelia nerimą. Vis viena visada viskas būna gerai galų gale.

Šiuo metu dar norėčiau sužinoti tokius du dalykus:

1. Kaip jaučiasi žmogus, juodai susipykęs su visais pasaulio žmonėmis, kurie dar jo ir nekenčia;

2. Ar storuliai to paties intensyvo soliariume per tą patį laiką įdega mažiau nei kūduliai? Nes spindulių tiek pat, o odos plotas didesnis, tai spindulių kiekis, tenkantis vienam kvadratiniam kūno centimetrui, storulių atveju yra daug mažesnis, taip?

6 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams