Apie tūkstantines dovanas per vardadienį

2008-02-15

automobile.jpg„…pažįstu vieną Jovitą, isterikė tai nereali, tai kažkaip toks jausmas, kad visos tokios. Bet graži!” – citata iš day.lt komentarų.

Šiandien mano vardadienis.

Taip taip, niekas mūsų laikais nešvenčia tokių dalykų, išskyrus Jonus (linkėjimai w!). Aš nei savo gimtadienio nesureikšminu, nei vardadienio nesumenkinu. Malonų dėmesį gauti visada smagu, o mama ir močiutė kasmet šią dieną pasveikina netgi su dovanomis, taip kaip galiu atsisakyt?

Vardo reikšmė: jo- (joti) + vilt- (viltis) – „jojanti su viltimi”. Tinka.

Trys šventinės dienos iš eilės – ne per daug?

Vakar, išsiuntusi sveikinimus savo tinklaraščio skaitytojams, gavau keturiolika (kaip simboliška :) ) atsakymų. Juose bei kitose vietose sulaukiau gal kokių penkių pripažinimų, kad mano pinkcity.lt yra valentiniškas tinklaraštis visus apvalius metus. Tai kaip faina, sakyčiau!

Kadangi jau mėgstu dalintis laimės receptais, štai Tau penktadienio proga dar vienas: sudaužyk mašiną, pagalvok, kad reikės už remontą mokėti kokį tūkstantį ir su tokia mintim susitaikyk. Tada Tau turi paskambint meistrai ir pasakyt, kad kainuos truputėlį virš dviejų tūkstančių. Nueik į tūliką ir verk penkias minutes, lygindama savo darbo užmokestį su kelių minučių trukmės įvykiu už tokią sumą. Tada turėk mamą, kuri nuvažiuoja pasiimti mašinos ir stebuklingų sugebėjimų dėka nusideri iki to tūkstančio. Štai Tau ir laimė!

9 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams