Apie tinklaraščio ateitį

2009-06-12

Blogoakcijos yra labai geras dalykas, kai neturi ką rašyt, bet rašyt norisi. Aišku, tai savęs apgaudinėjimas – juk rašyti reikia iš pašaukimo, o ne kad kolega kviečia, bet ai… Taigi šįkart Edvinas Stonikas klausia, kaip aš įsivaizduoju savo tinklaraščio ateitį.

Kaip, a? Optimistiškai, tikriausiai! Iki šiol mano dienos tik gerėjo, tai labai norėjosi visu tuo pasigirti pasauliui, galbūt kažkam įrodyti, kad netekus darbo, pavyzdžiui, gyvenimas nesibaigia, priešingai – prasideda nuostabus nepertraukiamų atostogų metas! Aišku, mano rožiniai akiniai nėra tokie jau visiški, kad nesuprasčiau, jog netikėtai likimas gali pasukti ir ne tokia smagia vaga, bet tikiu, kad tai nesumažins mano noro rašyti pinkcity.lt. Net daugiau populiarumo tikriausiai sulaukčiau, mūsų šalyje gi mėgsta žmonės klausytis nenusisekėlių istorijų…

Taigi, jei klausimas yra ar rašysiu, tai atsakymas – taip. Apie ką? Tai kad tikriausiai apie tą patį savo gyvenimėlį, kuriame visko po truputį – kelionių vaizdų, kasdienybės rutinos, priplaukusios poezijos… Aš kartais bandau įsivaizduoti nepažįstamą žmogų, pirmą kartą užsukusį čia ir bandantį susigaudyti, apie ką rašau. Vargšas žmogus! Žinau kuo puikiausiai, kad turėčiau kažkaip diferencijuoti viską ir atskirti tortus nuo darbo biržos, bet tada pagalvoju, bliamba, kad ir tas, ir tas yra mano gyvenimo dalys, tai ir lieka viskas taip. Gal kada nors ateity įstengsiu atskirti?

Tinklaraščio išvaizda tai keisis, aišku, nes dievinu išorės pokyčius visomis prasmėmis.

Kaip dėl entuziazmo rašyti toliau? Nors ir kaip bandyčiau save įtikinti, kad skaitytojų skaičius man įtakos nedaro, turiu pripažinti, glosto širdelę tas feedburnerio skydelis ir didėjantys numeriai jame, tai ir tas entuziazmas neblėsta. Jei skaitytojų imtų ženkliai mažėti (kas tikriausiai būtų susiję su prastesne įrašų kokybe), gal nusivilčiau ir nebenorėčiau nieko čia veikti, kas žino? O gal kaip tik tai būtų atsvara dažniau ir taikliau rašyti?

Tai žodžiu buvau, esu ir būsiu, tęsiu paieškas rožiniam mieste!

O jei Tau patinka, tai imk ir užsiprenumeruok, būk geras vaikas.

2 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams