• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Apie molio magiją

  2020-02-26

  Laimė

  Labai mėgstu kuo daugiau daiktų, kuriuos naudoju buityje, pasigaminti pati – rankų darbas nuramina širdį, o suvokimas, kaip viskas veikia, suteikia peno protui. Man nesvarbu, kad tie savadarbiai gaminiai ne tokie dailūs, kokius galėčiau nusipirkti iš profesionalų, užtat kokie savi, mieli ir jaukūs!

  Laimė

  Jau kurį laiką svajojau tarp pirštų sušildyti molį ir pasigaminti iš jo ką nors namams. Labiausiai reikėjo muilinės – kadangi ir muilą pati gaminu, būtinai norėjau daikto su skylutėmis vandeniui nutekėti, gaila žiūrėti, kaip muilai tirpsta plūduriuodami… Svarsčiau, Feisbuko renginiuose žymėjausi įvairias keramikos dirbtuvėles, kol galiausiai sulaukiau Indrajos iš Pelkių žolė kvietimo.

  Žmogus su tokiu vardu negali būti eilinis (neveltui ir savo dukrą taip pavadinome): Indraja – nuostabiai charizmatiška, šilta, pilna įdomiausių istorijų asmenybė, Kūrėja iš didžiosios raidės. Turbūt kad ir pati esu į tai linkusi, labai vertinu žmones, kurių buityje pilna jų rankų darbo: keramikos studijoje vaišinomės Indrajos gamintais skanėstais, gėrėme jos rinktą vaistažolių arbatą, žinoma, iš jos gamintų indų, uostėme jos surištus smilkalus ir dar, aišku, kažką pamiršau…

  Laimė

  Darbas su moliu – ne darbas, o gili meditacija ir pasakiškas malonumas, laikas praskriejo akimirksniu! Kažkas pirmapradžio yra šiame svaiginančiame užsiėmime, kai iš žemės gelmių atkeliavęs rudas gabalas Tavo rankose įgyja konkretų pavidalą. Ne veltui pasakojama, kad ir žmogų Dievas iš molio sukūrė.

  Laimė

  Pasigaminau (susikūriau!) porą muilinių, indelį šepetėliams (su skylute vandeniui nutekėti, kodėl tokių negamina fabrikuose?), porą dubenėlių ir smilkalinę lietuviškiems smilkalams. Fantastiškai smagiai praleidau laiką ir pasisėmiau kuo pozityviausių emocijų. Galvoje jau sukasi idėjos, ką dar norėčiau nusilipdyti…

  Laimė

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams