Apie mėgstamiausias vietas

2021-03-22

Tinklaraštį rašyti gera ir naudinga dėl daugelio priežasčių, viena iš jų – nauji draugai, virtualūs, dažniausiai taip pat tinklaraštininkai, kuriuos skaitai ir kurie skaito Tave.

Viena iš jų yra @wildlottie (Instagram’e), kuri ne tik retkarčiais motyvuoja bei paskatina mane, bet ir pakviečia į įvairius iššūkius, kuomet mes skiriame viena kitai užduotis.

Dabar iš šios nuostabios tinklaraštininkės gavau pasiūlymą parodyti savo mėgstamiausią vietą.

Ilgai mąsčiau, kas tai galėtų būti, nes į šį titulą pretenduoja ne viena lokacija – tai galėtų būti ir naujieji mūsų šeimos namai, taip ilgai išsvajoti ir su meile kurti, taip pat mūsų sodyba girių glūdumoje, o gal tiesiog smėlėta Baltijos pakrantė?

Obelis

Visgi nusprendžiau parodyti konkrečią vietą po mano mėgstamiausia obelimi mūsų sode, kuriame šiltuoju metų laiku užaugau aš ir kuriame vasarom auga mano vaikai.

Sodą įrengė mano amžiną atilsį seneliai – ir namą savom rankom pastatė, ir obelis pasodino. Dabar ta – mano mėgstamiausia – obelis jau apsamanojusi ir gerokai per daug palinkusi, bet man nieko nėra geriau nei po ja išsitiesti hamake ir stebėti jos šakose švilpaujančius varnėnus.

Jei Tau reikėtų įvardinti savo mėgstamiausią vietą, kas tai būtų?

P. S. Foto iš anksčiau, šiųmetinės dar neturiu.

2 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams