• Renginiai


  Rašymo terapija

  Lapkričio jaukumo iššūkis

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Apie kopūstus ir sąmonės pokyčius

  2019-10-25

  Nežinau, kaip Tau, bet man valgyti žiedinį Romanesco kopūstą (kurį prieš ruošdama va nufotografavau) visuomet truputį nejauku ir baugu – jis toks tobulas! Visas surangytas iš fraktalų – atskirų dalių, kurie panašūs į visumą. Ir kuo giliau žvelgi, tuo labiau svaiginantys kosmosai ten atsiveria. Taip ir visai alkana gali likti.

  Laimė

  Kaži, ar gamta, sukurdama Romanesco kopūstą, bandė mums kažką pasakyti?

  Begalinis atsikartojimas, kiekviena, net ir smulkiausia dalelė – identiškas visumos paveikslas. Tobula simetrija, tobula visuma iš tobulų detalių. Vandens lašas yra lygiai toks pats tobulas, kaip ir vandenynas, kurio dalimi jis yra. Viskas tarpusavyje susiję. Pakeisk vieną detalę, iš karto keičiasi visas paveikslas.

  Ne veltui banalus posakis, kad norint keisti pasaulį reikia pradėti nuo savęs, yra teisingas. Nes savo sąmonėje mes ir esame ta visuma. Nuo mūsų smulkiausių minčių, nuo mažiausių veiksmų, nuo nereikšmingiausių savijautos aspektų priklauso, kaip žvelgsime į save ir į pasaulį plačiąja prasme. Nuo to, kaip išgyvename šią, būtent šią akimirką, priklauso tai, kokia šiandien mums bus diena, koks bus mėnuo, metai, koks bus mūsų gyvenimas.

  Darydami nedidelius pakeitimus savo sąmonėje mes pamažu judiname milžiniškus kalnus. Ką ten sukėlė drugelio sparnų plastelėjimas kažkur Pietų Amerikos atogrąžose?

  Pokyčiai vyksta nuolat. Dėmesingo įsisąmoninimo būdu galime užtikrinti, kad tie pokyčiai vyktų pozityvia, mums palankia linkme.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams