• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Apie baobabus ir įpročius

  2019-10-12

  Antoine de Saint-Exupéry “Mažasis princas” – neblėstanti klasika, kurią atsivertus bet kuriame amžiaus tarpsnyje vis atrandi kažką naujo ir prasmingo Tau būtent dabar.

  Mažasis princas pasakoja apie gerų žolių ir piktžolių sėklas, kurias reikia laiku atskirti vienas nuo kitų, ir blogąsias išrauti, vos jos ima skleistis gležnais daigeliais, mat antraip priaugs baisių baobabų, kuriems išsikerojus jau sunku bus atsikratyti.

  Laimė

  Tai nuostabi alegorija apie mūsų įpročius. Kai nesame dėmesingai sąmoningi, kartais nepastebime, kaip paprasti nekalti malonumai, tokie kaip smaguriavimas ar betikslis naršymas socialiniuose tinkluose, tampa baisiai išsikerojusiais žalingais įpročiais, trukdančiais mums siekti savo tikslų.

  Kai jau pradedame pastebėti šiuos baobabus savo mintyse, žodžiuose ir veiksmuose, kai suvokiame, jog nenorime, kad jie būtų mūsų mūsų elgesio dalimi, užsimanome jų atsikratyti.

  Deja, tai, ką mes dažniausiai darome, yra tik medžių lapų skabymas, geriausiu atveju – šakelių laužymas. Tuomet nusiviliame savimi, kad nepavyksta atsikratyti nepageidaujamų įpročių.

  Nėra komentarų

  Komentarų dar nėra. Nori būti pirmas/-a?

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams