• Renginiai


  Rašymo terapija

  Moters kelionė

  Kūrybinis nuotykis

  Moters-vyro ryšio terapija

  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

  Giluminis atsipalaidavimas

 • Apie balansą

  2020-11-15

  Man atrodo, kad gyvenime visur labai svarbus balansas. Turiu savo nuomonę įvairiais klausimais, tačiau niekuomet nenukrypstu į radikalumą.

  Buvo gyvenime laikotarpis, kuomet bene šešis ar septynerius metus nevalgiau mėsos, tačiau nekišau savo filosofijos visavalgiams; puoselėju prieraišiosios motinystės sampratą, tačiau prikišamai nesmerkiu mamų, kurios vietoj krūties kūdikiui paduoda čiulptuką ar vienerių išleidžia į lopšelį.

  Manau, kad balansą svarbu išlaikyti ir kasdieniuose darbuose. Jeigu didžiąją dienos dalį praleidi dirbdamas fiziškai, reikėtų likusį laiką praleisti kūrybiškai arba skirti intelektualioms pramogoms, ir atvirkščiai.

  Man daugiausia tenka dirbti protu, tad kaip atsvarą balansui palaikyti užsiimu įvairiu rankų darbu. Kosmetikos gamyba, dekupažas, mezgimas, žvakių liejimas, siuvimas, kambarinių augalų priežiūra – šiuo metu turiu septyniasdešimt aštuonis vazonus, pilnus įvairiausių augalų!

  Muilas

  Na, ir natūralaus muilo gamyba – iš natrio šarmo ir aliejų, ne muilo bazės perlydymas pridedant kvapukų ir blizgučių. Kažkaip nebeįsivaizduoju savęs perkančios kremo ar muilo – žinoma, atradus gali pasitikėti pirktinių sudėtimi, bet kai pasigamini pati, šimtu procentų esi tikra, kad produkte yra tie sveikatai nekenksmingi ingredientai, kuriuos įdedi pati.

  Nuotraukoje – mano naujausias kūrinys, mėlynasis marmuras, gimęs Pringles dėžutėje, ir labai gardžiai kvepiantis natūraliais eteriniais aliejais.

  2 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams