Apgaubk vaikus savo delnų šiluma ir padovanok Kalėdų stebuklą

2009-11-20

Na, kad po praėjusio įrašo nepasirodyčiau visai išpuikusi princesė, nesirūpinanti visuomenės nuskriaustaisiais, pasipasakosiu, ką veikiau pastaraisiais vakarais – ogi mezgiau mažyliams iš globos namų kojinaites. Gali būti, kad esu neteisi, bet man atrodo, kad tiems vaikučiams labiausiai pasaulyje trūksta individualaus dėmesio – kad kažkas kažką padarytų asmeniškai dėl jų, nes jie įpratę prie kolektyvinės drausmės, kolektyvinės šilumos, visi daiktai bendri, auklėtoja bendra, niekur nieko asmeniško. Todėl nusprendžiau prie visuotinės kalėdinės vaikų gelbėjimo akcijos prisidėti ne penkiais litais jų buities sąlygų pagerinimui, o asmeniškai keliems mažyliams (kol kas – dviem mergaitėm ir vienam berniukui – gal simboliška, nes pati tokios sudėties šeimoje augau?) numegzdama šiltas kojines. Aišku, nepamiršau rožinės spalvos – esu tikra, kad ji šildo ir šviesina dienas. Pažiūrėsiu, gal dar keletą porų numegsiu. Tai va šitaip prisidėsiu prie akcijos „Apgaubkime vaikus savo delnų šiluma“, kurios skydelį matai dešinėje. Tiesa, akcijos puslapyje kol kas nėra nurodyta, kad kauniečiai savo mezginius gali atnešti į Senamiesčio vaikų dienos centrą adresu M. Daukšos 52/14. Tai, žinok, gali.

Taipogi prisijungiu prie akcijos “Padovanok Kalėdų stebuklą”, kuria siekiama padovanoti vaikams iš skurstančių šeimų kalėdinių dovanėlių – aš ir mažyliai būsime dėkingi, jei nepatingėsi spustelėti dešinėje esantį skydelį su užrašu „Prisidėk“.

O daugiau tai ką – Kalėdų karštinė prasideda, linkiu išlikti ramiam, neparsiduoti blizgesiui ir nepamiršti dalintis šiluma!

11 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams