• Renginiai


  Mamos-dukros ryšys

  Mamos-dukros ryšys

 • Socializuokimės smarkiau


  PinkCity@FaceBook

  Instagram

  PinkCity@Youtube

  Laimės psichologija

 • Anaïs Nin: Paukšteliai. Erotika

  2010-04-27

  Anaïs Nin PaukšteliaiTie, kurie mano, kad knygų aprašymai šiame tinklaraštyje yra tik knygų aprašymai, klysta.

  Ji visad atrodė tarsi tik ką pakilusi iš lovos su meilužiu arba tuoj ten atsigulsianti.

  Susidėlioja tokia grandinė: Millerio knygosfilmas apie Millerį, pamatytą Anaïs akimis – Anaïs knyga. Žiauriai norėčiau perskaityti daugiau šios autorės kūrinių, nes iš biografijos beigi kitų šaltinių sprendžiu, kad moteris ji buvo tikrai ne eilinė, bet kad į mūsų kalbą išversti tik šitie maži Paukšteliai. Na, nors tiek.

  Tai buvo apsvaigimo, apakimo metas, kai gyvenama tik rankomis, lūpomis ir kūnu.

  Tiesą sakant, šie apsakymai – pirmieji erotinės literatūros kūriniai, kuriuos teko skaityti, tai palyginti nelabai turiu su kuo. Paprastai, kai rašytojai romanuose įterpia sekso scenas, vyrų autorių atveju jos būna ypač atviros ir gašlios, o moterų – subtiliai apdangstomos užuominomis. Anaïs gi puikiai išlaiko viduriuką! Jos apsakymuose vienodai svarbi ir jaudinanti galimų santykių nuojauta, ir pačios meilės scenos su detalizuotais aprašymais.

  Aš myliu tave, nes tu man primeni Europą, ypač Paryžių. Nežinau, kas yra tame Paryžiuje, bet net ore ten tvyro juslingumas. Kaip užkratas. Tai toks žmogiškas miestas. Nežinau, ar tai todėl, kad porelės nuolat bučiuojasi gatvėse, prie staliukų kavinėse, parkuose. Jie apsikabina taip laisvai, sustoja ilgam giliam bučiniui ant šaligatvio, metro įėjimuose. Galbūt tai, o gal minkštas oras. Nežinau.

  157 nedideli jaukūs puslapėliai.

  2 komentarai (-ų)

  Pasisakyti

  RSS šaltinis šio įrašo komentarams