2009-ieji bus nuostabūs, jau žinau

2009-01-03

Nu tai jau su tais Naujais pagaliau!

Vos prasidėję, man jau jie kupini stulbinančiai malonių atradimų, oi oi!

Pirma. Sutikę Naujuosius sostinės Katedros aikštėje nuvarėm pas tokius draugų draugus, kurie, pasirodo, turi katiną… Šitiems gyvūnams esu žiauriai alergiška, čiaudėti ir snargliuotis pradedu penkias minutes pabuvusi jų gyvenamose patalpose, tik vieną kartą esu nakvojusi tokiuose katininiuose namuose, tai ryte panašūs į astmą dusuliai kamavo, kitą kartą ištvėriau pusę nakties ir draugas, pabijojęs mano mirties, išvežė į viešbutį miegot… Tai galvoju ajoi, čia bus man dabar. Betgi. Man buvo pasiūlyta vaistų (žinai mano požiūrį į tą visą chemiją?), suvartojau pasiraukius porą tabletėlių, ir apsiėjau vos su vienu nosinių pokeliu! Tikrai buvau labai maloniai nustebinta.

Antras čia beveik prie to pačio – esu visiška miegapelė ir paprastai, jei būnu šeštą ryto kėlusi, apie vienuoliktą vakaro jau lūžinėju. Per naujaką gi išbuvau daugiau nei parą be miego, ir kai visi pusę devynių ryte pradėjo marmaliuot, kad gal einam miegot, aš sakau ką?

Trečias atradimas yra daugumai jau seniai žinomas ir garsiai išgirtas, nugi last.fm. Neįsivaizduoju, kodėl iki šiol jo nenaudojau. Mano SoulSeek‘as pergrūstas naujais muzikiniais stebuklais. Vaje.

Ketvirta. Mano plaukai. Jie violetiniai!

18 komentarai (-ų)

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams