„Pradėk nuo savęs“ stiliaus reklama

2008-03-31

le-fleur.jpgPradėk nuo savęs. Puiki taisyklė matantiems pasaulio netobulybes ir siekiantiems jį pakeisti. Nori matyti linksmus veidus – šypsokis, pradedi dusti po ozono skyle – važiuok į darbą dviračiu, Tave erzina korupcija – neduok kyšio. Net jei manai, kad dėl to Tau prasčiau atliks medicininę operaciją. Ar tada jau viskas truputėlį kitaip? Juk sveikata – brangiausias turtas, ar ne?

Daug pažįsti studentų, kurie nesukčiauja per egzaminus? Negi nežinai nė vieno pavyzdžio apie perkamus referatus ar diplominius darbus? Studentai teisinasi. Vienai vaikas gimė (netikėtai?), kitam šeimoj nelaimė, na, žodžiu, nėra kada mokytis. O turi būti padaryta. Mokosi dėl popieriaus lapo, vadinamo diplomu. Darbdaviai nemąstydami beria reikalavimus įvairaus lygio pozicijoms: aukštasis išsilavinimas, visa kita. Dėstytojai užsimerkia. Atspausdintas įrodymas, jog studentas dirbo, yra, ko jūs norit.

Kai nusimeti atsakomybę nuo savęs, nes „tokia jau sistema”, lengviau? Esi laimingesnis nelaikydamas vairo rankose, ir važiuodamas į griovį?

Man nepatinka piktintis. Problemų burbuliavimu neišspręsiu. Smagiau pradėti nuo savęs.

 

P. S. Ką aš čia reklamuoju? Vidinį kontrolės lokusą? Jėga.

1 komentaras

Pasisakyti

RSS šaltinis šio įrašo komentarams